Dienos pietūs

P. Lukšio g.32
Vilnius

Dienos pietūs

Jogailos g. 4
Vilnius

Apie mus


„Pomodoro" - skanaus gyvenimo pradžia 1998 metų pradžioje restoranų – picerijų tinklas „Pomodoro” pradėjo savo veiklą.

„Pomodoro” tinklas jungia restoranus-picerijas Vilniuje: „St. Valentino”  (Vilniaus g. 47/18, Vilniaus senamiestyje), „Pomodoro” (P.Lukšio g. 32 / J.Kubiliaus g.12, PC „Domus galerija“), „Pomodoro“ (Jogailos g. 4, „Verslo centras 2000“).

„Pomodoro“ restoranų išskirtinumas  - maistas ruošiamas šviežiai ir tik svečiui užsakius.  Tai ne pašildomi, ar centralizuotai gaminami, transportuojami patiekalai. Pristatydami savo valgiaraštį, tai ir norime priminti savo lankytojams.  Restorano lankytojai kviečiami įvertinti retorane gaminamų itališkų makaronų bei koldūnų („Ravioli“) patiekalų su įvairiausiais padažais, itališkos picos, įvairių mėsos, žuvies, jūrų gėrybių patiekalų, desertų. 

Pagrindiniai produktai, kurie mūsų picoms suteikia traškumo, purumo ir elastingumo, salotoms ir kitiems patiekalams gaivumo, rankų darbo makaronams ar itališkiems koldūnams ypatingumo: aliejus, miltai, pomidorų padažas ir žinoma meilė.

 Mūsų gamybos pomidorų padažas picoms - gaminame iš aukščiausios kokybės rinktinių itališkų pomidorų, paskaniname baziliku ir aukščiausios rūšies tyru, pirmojo spaudimo „Extra Virgin“ alyvuogių aliejumi.

 Aukščiausios kokybės, tyras, pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus suteikia mūsų patiekalams ne tik gerą skonį, aromatą, bet yra reikalingas ir labai naudingas žmogaus sveikatai. Visos picos, salotos pagardinami būtent šiuo aliejumi. 

Picas gaminame laikantis italų taisyklių: naudojame aukščiausios kokybės itališkus miltus skirtus picų gamybai, tyrą vandenį ir ypač tyrą aukščiausios kokybės alyvuogių aliejų.

Mūsų pačių gamintiems „Ravioli“ labai svarbi miltų kokybė, glitumas, kviečių veislė ir vandens tyrumas. Todėl juos gaminame iš aukščiausios rūšies kietųjų grūdų miltų, šviežių kiaušinių ir tyro vandens. Ir todėl jie yra ypatingai skanūs.

Pirmiesiems patiekalams (pastai) naudojame itališkus „bronzinius“, 100% Apulijos kietujų kviečių makaronus.

Nuolatiniai „Pomodoro“ lankytojai jau įvertino tai, kad norint gauti šviežią maistą, reikia šiek tiek palūkėti. Čia kiekvienam gaminamas ir ruošiamas maistas  tik  tuomet, kada jis užsakomas.  Padažai  ruošiami kiekvienam patiekalui atskiri. Makaronai ar iItališki koldūnai („Ravioli“) verdami tik lankytojui užsakius. Taigi, natūralu, kad patiekalui pagaminti prireikia bent  10-15 minučių. Mes labai džiaugiamės, kad mūsų lankytojai vis labiau tai vertina.

„Pomodoro” restoranai  kviečia papusryčiauti darbo dienomis nuo 8 valandos ryto, savaitgaliais nuo 10 valandos. Pusryčių valgiaraštyje rasite sveikų košių, šviežiai keptų lietinių su įvairiais įdarais, itališkų sumuštinių, omletų, virtinukų arba tiesiog pasiūlysime itališką, tradicinį, greitą pusrytį - puodelis kavos su ką tik iškeptu traškančiu kruasanu.


„Pomodoro” restoranų  svečiai turi puikią galimybę praleisti laisvalaikį ne tik jaukioje aplinkoje, bet ir bus maloniai aptarnauti. Kviečiame dienos metu susitikti su verslo partneriais dalykinių pietų, o vakarais šauniai pasėdėti mėgstamų draugų, kolegų kompanijoje ar romantiškai praleisti vakarą. Mes pasiruošę surengti Jums šventę ne tik mūsų restoranuose, tačiau ir bet kurioje Jūsų pasirinktoje vietoje, sodyboje, nuomojamoje salėje, ar netgi Jūsų pačių namuose.„Pomodoro" P.Lukšio g. 32 / J.Kubiliaus g.12, Vilnius (PC „Domus galerija“) 


 Istorija:
 Antrasis restoranas-picerija „Pomodoro" - itališkos virtuvės restoranas atvėręs duris 2003 m. lapkričio 27 dieną.
 
Apie restoraną-piceriją:
Jauki aplinka, malonus aptarnavimas. Čia rasite ne tik visų pamėgtą krosnyje keptą itališką picą, bet ir įvairių rūšių  salotas, tik čia gaminamus naminius makaronus, itališkus koldūnus („Ravioli“), kurie turi dešimtis pagaminimo būdų. Jie ruošiami  su špinatais, grybais, daržovėmis, mėsa, sūriu ar jūros gėrybėmis. Taip pat galėsite pasimėgauti įvairiais mėsos, žuvies, jūrų gėrybių patiekalais. Smaližius pradžiugins gausus skanėstų pasirinkimas.

Restorane vienu metu gali svečiuotis 150 lankytojų.
Vasaros metu veikia lauko kavinė.
Automobilių stovėjimo aikštelė - nemokama. Dirbame:
 I-V : 8.00 - 23.00
 VI:    9.00 - 23.00
 VII:  10.00 - 22.00„Pomodoro” Jogailos g.4,  Vilnius („Verslo centras 2000“)

 Istorija:


Trečiasis restoranas „Pomodoro”, Jogailos g. 4 (įėjimas yra ir iš Vilniaus g.17 pusės ) , Vilniuje  “Verslo centras 2000” -  itališkos virtuvės restoranas atvėręs duris 2005 m. birželio 12 dieną.

 Apie restoraną - piceriją:

Jauki aplinka, malonus aptarnavimas. Čia rasite ne tik visų pamėgtą krosnyje keptą itališką picą, bet ir įvairių rūšių  salotas, tik čia gaminamus naminius
makaronus, itališkus koldūnus („Ravioli“), kurie turi dešimtis pagaminimo būdų. Jie ruošiami  su špinatais, grybais, daržovėmis, mėsa, sūriu ar jūros gėrybėmis. Taip pat galėsite pasimėgauti įvairiais mėsos, žuvies, jūrų gėrybių patiekalais. Smaližius pradžiugins gausus skanėstų pasirinkimas.

Restorane yra dvi atskiros lankytojų salės, talpinančios 150 svečių vienu metu. 

Vasaros metu turime virš 100 sėdimų vietų lauko kavinę Vilniaus gatvėje šalia Gedimino prospekto. Tai smagi vieta stebėti šurmuliuojančią, o vakarais  jaunimo pilną senamiesčio gatvę.

Priimami užsakymai banketams, furšetams, gimtadieniams, verslo pietums ar vakarienėms.  


 
Dirbame:
 I - IV:   8.00 - 23.00
      V:   8.00 - 24.00
     VI: 10.00 - 24.00
    VII: 11.00 - 23.00 KONTAKTAI
Administracija
P.Lukšio g. 32, "Domus Galerija", 5 aukštas
Tel./fax  +370 5 274 11 64;
El. paštas:

RESTORANAI
P.Lukšio g. 32 / J. Kubiliaus g. 12, Vilnius (PC "Domus Galerija")
Tel.  +370 5 2741120; +370 652 76 777;
El. paštas:

Jogailos g. 4, Vilnius, Vilnius ("Verslo Centras 2000")
Tel.  +370 5 2690022; +370 656 67 807;
El. paštas: