Apie restoraną


,,Pomodoro'' 
skanaus - gyvenimo pradžia


Švieži ingredientai, slapti rankų darbo receptai ir meilė, kurią dedame į kiekvieną patiekalą - tai ir yra, kuo dalinamės su jumis, savo meile maistui.

Dirbame Jums nuo 2003 metų, nuo ankstyvųjų pusryčių, pietų iki vakarienės.

Mūsų misija - suteikti svečiams autentišką itališką patirtį , derinant tradicinius italų virtuvės receptus su šviežiausiais sezoniniais ingredientais bei naudojant šiuolaikines italų kulinarijos koncepcijas.

Mūsų valgiaraštyje rasite platų itališko maisto pasirinkimą: nuo rankomis kočiojamų picų, ruošiamų tik iš aukščiausios kokybės itališkų miltų, tyro alyvuogių aliejaus, naminio pomidorų padažo, gaivių salotų, burnoje tirpstančių mūsų pačių nuo nulio gaminamų makaronų, "ravioli" su įvairiais įdarais iki mėsos, žuvies patiekalų ir skanių klasikinių itališkų desertų. Čia kiekvieną patiekalą gaminame tik svečiui užsakius, tad pristadydami mūsų valgiaraštį tai ir norime priminti. Iš gausos patiekalų turime pasirinkimą kiekvienam, nesvarbu, ar esate mėsos mėgėjas, vegetaras, veganas, ar netoleruojantis glitimo - mes turime jums ką pasiūlyti. Visomis darbo savaitės dienomis kviečiame pasinaudoti mūsų populiariais pasiūlymais.

Kviečiame švęsti ypatingas progas, planuoti verslo vakarienes, ar tiesiog leisti vakarą su šeima ir draugais bei mėgautis itališku maistu jaukioje aplinkoje. Paskambinkite ir rezervuokite staliuką jau šiandien!